ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА ALFA ROMEO GIULIA НА «SPORT AUTO AWARD»

ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА ALFA ROMEO GIULIA НА «SPORT AUTO AWARD»

28 листопада 2019 г., Четвер

Alfa Romeo Giulia була визнана кращим автомобілем читачами журналу «SPORT AUTO». В опитуванні «SPORT AUTO AWARD 2019», вони вибрали італійський спортивний седан в якості переможця в двох категоріях.

Alfa Romeo Giulia була визнана кращим автомобілем читачами журналу «SPORT AUTO». В опитуванні на нагороду «SPORT AUTO AWARD 2019» вони обрали італійський спортивний седан в якості переможця в двох категоріях. Як і в 2017 і 2018 роках, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, висококласна модель з бензиновим двигуном 2.9 V6 Bi-turbo потужністю 375 кВт (510 к.с.), здобула перемогу серед імпортних автомобілів в категорії «Седан / універсал до 100 000 євро». У категорії «Седан / універсал до 75 000 євро» читачі SPORT AUTO визнали Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo Veloce потужністю 206 кВт (280 к.с.) в якості імпортної моделі номер один..

«SPORT AUTO AWARD» вважається барометром настрою в індустрії спортивних автомобілів. Тим більше я можу сказати, що дуже задоволений розміщенням Alfa Romeo Giulia, якому за останні три роки вдалося здобути в цілому п’ять перемог в цьому конкурсі», – сказала Христина Маурі, менеджер з маркетингу Alfa Romeo і бренду Jeep, на церемонії нагородження в Штутгарті. «Читачі «SPORT AUTO» в черговий раз віддали перевагу італійським характеристикам і дизайну. З недавньої модернізацією моделі Alfa Romeo Giulia ми будемо продовжувати надихати їх в майбутньому нашими спортивними автомобілями».

Це був 27-й випуск «SPORT AUTO AWARD», і більше 12 300 читачів проголосували за свої улюблені автомобілі, обравши з 275 моделей 18 серійних автомобілів – кожна з додатковою категорією імпортних автомобілів – а також десять категорій тюнінгу.


ALFA ROMEO СТАНЕ АВТОМОБІЛЬНИМ С...ТОВ «Форвард Авто» пропонує допо...Підпишіться на новини

Залиште свій email, щоб першими отримувати всі новини від компанії.

Розкажіть друзям