Сервіс автомобілів ALFA ROMEO

Сервісний центр «Форвард Авто»
за адресою м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3


В нашому сервісному центрі Alfa Romeo Ви можете швидко і якісно здійснити сервісне обслуговування і ремонт Вашого автомобіля протягом гарантійного терміну його експлуатації, а також в післягарантійний період.

Сервіс «Форвард Авто» це високий професіоналізм обслуговуючого персоналу, оригінальні запчастини та сучасне обладнання, що дозволяє зробити діагностику автомобіля і усунути несправності.

Офіційний сервісний центр компанії «Форвард Авто» має сертифікати і все необхідне обладнання для проведення планових, ремонтних, діагностичних робіт і установки додаткового обладнання. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами та дипломами концерну FIAT . Все перераховане гарантує якість виконання робіт, а наявність власного складу оригінальних запасних частин і матеріалів дозволяє виконувати сервіс та ремонт в найкоротші терміни.

При проведенні сервісних робіт використовуються виключно оригінальні запчастини, а так само спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватися технологічні норми при виконанні робіт, підвищуючи якість послуг, що надаються. Сервісний центр Alfa Romeo «Форвард Авто» має в своєму розпорядженні весь необхідний перелік спеціального інструменту та обладнання, рекомендованих заводом-виробником, для проведення робіт по якісної діагностики та ремонту автомобілів.

Особливу увагу ми приділяємо правильному інформування власника автомобіля про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля. Ми повідомляємо власникові автомобіля про існуючі несправності автомобіля і пропонуємо зробити ремонт в офіційному сервісному центрі уповноваженого дилерського підприємства, оскільки тільки офіційний сервіс передбачає проведення якісного ремонту автомобіля, відповідного стандартам і вимогам заводу-виготовлювача. Установка оригінальних запасних частин, застосування рекомендованих витратних матеріалів, дозволяють уникнути поломок транспортного засобу.


Ми інформуємо замовника про переваги офіційного сервісу та вартості пропонованого ремонту.