STELVIO

ДИЗАЙН І КОМФОРТ

Stelvio тут, щоб відповідати найвищим очікуванням кожного автолюбителя. Чи може позашляховик подарувати такі ж емоції як спортивний седан? Так! Stelvio створений, щоб відповісти, що емоції від водіння Alfa Romeo можна посилити. Його високе, спортивне місце водія - надасть вам максимум комфорту і захоплення від водіння. Почуття, які ви отримаєте за кермом Stelvio є абсолютним проривом в світі позашляховиків.



ТЕХНОЛОГІЯ

Найбільш передові технології в створенні систем безпеки та інформаційно-розважальних систем. Надзвичайна легкість, пропорції рульового колеса і оптимальний динамічний баланс Giuli передаються в новій формі до Stelvio. Завдяки його інноваційній платформі, Stelvio ідеально поєднує водіння спортивного автомобіля з комфортом традиційного позашляховика.



ДВИГУНИ

Повністю алюмінієві чотирициліндрові двигуни для Stelvio, що відповідають нормам Євро-6, випускаються виключно в Італії, на заводах в Термолі (бензин) і в Пратола-Серра (дизель). Кросовери Stelvio випускаються у комплектаціях із двигунами на 200 к.с. та 280 к.с. Також, є унікальна, спортивна Quadrifoglio з двигуном на 2,9-літрів V6 битурбо потужністю 505 к.с. і обертовим моментом 600 Нм. Широкий спектр ефективних і видатних силових агрегатiв та запатентованих динамічних рішень. Для бренду прийшов час, щоб підписатися під ще одним шедевром в області інновацій, залишаючись вірним своєму унікальному підходу в створенні автомобілів. Stelvio - це Alfa Romeo, який може переосмислити сюжет історії позашляховиків з новим емоційним підходом.


Медiа-галерея